DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

İADE ŞARTLARI

Cacheeconcept.com.tr'dan gerçekleşen alışverişlerinizde İADE ve DEĞİŞİM talepleriniz e-mail (info@cacheeconcept.com) destek hattımız üzerinden gerçekleşmektedir. Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Cacheeconcept.com.tr'dan ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda maalesef ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ

1.INFO@CACHEECONCEPT.COM.TR’YE, İADE EDİLECEK ÜRÜN, İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI VE İADE NEDENİ BELİRTİLMELİDİR.

  1. İADE EDİLECEK ÜRÜN
  • a- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • b- İade edilecek ürünün, 15 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 

  1. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI
  • a- İade işlemi için E-FATURA'nın aslının gönderilmesi gerekmektedir.
  • b- İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

 

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

​*Cacheeconcept.com.tr'de tipografik/yazım hatalarından, sistemsel hatalardan doğabilecek sorunlardan Cachée Concept sorumlu tutulamaz.

* Cacheeconcept.com.tr / Cachée Concept önceden bildirmeksizin kampanya ve indirimleri sona erdirme, fiyat değişikliği uygulama hakkını saklı tutar.

İade ya da değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünler kullanılmamış olması şartıyla anlaşmalı olduğumuz Sürat kargo ile gönderildiği taktirde, kargo ücreti tarafınızdan karşılanarak gerçekleştirilmektedir.

İade departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınarak ortalama 7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler birkaç gün içerisinde hesaba yansımaktadır. Taksitli alışverişlerde, İade tutarın tamamı tarafımızdan iade edilmektedir. Taksitlendirme işlemi ve her ay artı bakiye olarak iade tutarının, taksitli şekilde hesabınıza yansıtılması bankanızla alakalıdır. Bankanızla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

İade edilecek ürün karşı ödemeli gönderilmesi durumunda tekrar göndericiye iade edilecektir.

 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

  • - İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • - Ürünün orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

DEĞİŞİM ŞARTLARI

Satın aldığınız ürünü faturasıyla birlikte iade ederek, değişim talep ettiğiniz ürünü, yeni bir sipariş oluşturarak kolayca talep edebilirsiniz.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ÜRÜNLERDE İADE YADA DEĞİŞİM

Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade yada değişim iade yapılmamaktadır.

 

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Cachée Concept