Hikayemiz

Cachée Concept, moda tarihinin en önemli unsurlarından biri olan deriye değer veren bir markadır. Deri aksesuarda yılların tecrübesine sahip olan Cachée Concept, kendisini benzersiz ve zamansız tasarımlarla yeniden markalaştırmaya karar verdi.

Cachée Concept’in deri ile olan yolculuğu yıllar önce 1986 yılında, dünya standartlarında birçok moda markasına ortak olmuş bir deri aksesuar üreticisi olan "Gümüş Saraciye" adı altında başladı. Marka 2017 yılında, deri aksesuar yapımında yılların uzmanlığıyla benzersiz tasarımlar yaratmak için Cachée Concept adı altında yeni bir yola girmeye karar verdi.

Hikaye, popüler hazır giyim markalarında deri aksesuar eksikliğinin anlaşılmasıyla başlıyor. Cachée Concept, modadaki en eski malzemelerden biri olan deriye değer veren bir gelenekten geldiğinden, marka üyeleri zamansız tasarımlarımızla derinin önemi konusunda farkındalık yaratmaya karar verdiler.

Deri DNA'mızda

Koleksiyonumuzdaki aksesuarların ve derilerin tamamı el yapımıdır; Cachée Concept'i diğer markalardan ayıran şey budur. Bu bir klişe gibi gelebilir, ancak bizim durumumuzda deriyi de sıfırdan bir malzeme olarak üretiyoruz - makine kullanılmıyor.

Elbette cesur renkleri ve derileri kullanma cesaretini bize veren 33 yıllık uzmanlığımızdır.